capri_logo.jpg

Oferta pracy w ARTEL Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą handlową zajmującą się dystrybucją przeciw-wybuchowego osprzętu elektrycznego (www.dtselec.fr) oraz kabli grzejnych dla przemysłu i budownictwa (www.tycothermal.pl). Nasi klienci to największe zakłady chemiczne w Polsce (Orlen, Police, Rokita...), oraz budowlane (Polimex, Warbud). Prowadzimy również akwizycje produktów na rynku detalicznym.

Przedstawiciel Handlowy
Biuro w Warszawie (02/2010)
Wymagania:
  • Preferowane doświadczenie w dystrybucji/sprzedaży
  • Atutem kontakty/wiedza o branży elektrycznej
  • Umiejętność pracy na komputerze
  • Samodzielność i entuzjazm
  • Prawo jazdy, mobilność
  • Przy braku doświadczenia wymagane jest wykształcenie techniczne oraz kreatywność

Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy
  • Wyzwania związane z rozwojem firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć

Opis stanowiska:
  • Dystrybucja specjalizowanego osprzętu elektrycznego
  • Akwizycja produktów dla przemysłu oraz budownictwa
  • Pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących klientów
  • Przygotowywanie ofert i doradztwo techniczne

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać
praca@artel{kropka}com{kropka}pl